Producenci

Srebro koloidalne jest naturalnym surowcem o wielu właściwościach prozdrowotnych. Z racji tego wykorzystuje się je w okulistyce oraz dermatologii. Wspomaga wyeliminowanie problemów z infekcjami oczu i uszu. Po produkt sięga się również w trakcie zakażenia gronkowcem. Wspiera funkcjonowanie organizmu i dostarcza odpowiednie ilości białka. Nano srebro jest bazą do tworzenia maści oraz kropli do oczu. Może być wybierane jako wartościowy suplement diety.

Srebro koloidalne - eliminowanie bólu mięśniowego i skuteczna walka z bakteriami

Srebro koloidalne zyskuje poparcie pacjentów ze względu na ekspresowe eliminowanie bólu mięśniowego. Nic dziwnego, że coraz częściej pojawia się w zdrowej diecie sportowców. Doceniają to zwłaszcza amatorzy, którzy chcą w krótkim czasie wspiąć się na wyższy pułap umiejętności w wybranej przez siebie dyscyplinie. Nano srebro odpowiada także za:

  • skuteczną walkę z bakteriami i wirusami,
  • właściwości ściągające w stosowaniu miejscowym,
  • eliminowanie infekcji dróg moczowych,
  • przyspieszanie regeneracji tkanek.

Po tak naturalne i bezpiecznie działające produkty warto sięgać przede wszystkim przy licznych schorzeniach, ale też po ciężkich treningach siłowych i ćwiczeniach fizycznych. Regeneruje się w ten sposób własny organizm, a oprócz tego ma się więcej energii do ponownego działania. Srebro koloidalne jest w stanie zminimalizować przykre skutki zatrucia pokarmowego oraz grzybicy. Poza tym pomaga alergikom. Jak widać działa wszechstronnie, dlatego sięganie po tak uniwersalne produkty może zakończyć się dla pacjenta wielkim sukcesem. Nano srebro zwiększa ludzką odporność i pozwala na zwiększenie intensywności realizowanych ćwiczeń.

Srebro koloidalne - działanie odkażające oraz pozytywny wpływ na skórę

Srebro koloidalne jest tak popularnym surowcem, ponieważ wykazuje się działaniem odkażającym. Wszyscy pacjenci, którzy zdecydują się po nie sięgnąć będą z tego powodu niezwykle zadowoleni. Atutem jest niska cena oraz pozytywny wpływ na skórę. Skóra przestaje swędzieć, staje się delikatna, elastyczna oraz wygładzona. Nano srebro to wartościowy i solidny wybór przy wszelkich problemach ze stawami. Nic dziwnego, że po takie surowce sięgają najczęściej seniorzy, ale też osoby ceniące sobie aktywność fizyczną i nie wyobrażające sobie życia bez regularnych ćwiczeń.

Odzyskanie sił witalnych i troska o lepsze samopoczucie

Kolejną zaletą srebra koloidalnego jest natychmiastowa poprawa samopoczucia, odzyskanie dawnej motywacji oraz sił witalnych. Jeśli ktoś od dłuższego czasu narzeka na różnorodne bóle oraz brak motywacji do działania, taka kuracja może okazać się dla niego bardzo pomocna. Schorzenia odejdą w zapomnienie, a wola walki powróci. Srebro pomaga wytworzyć barierę chroniącą organizm przed drobnoustrojami i paciorkowcami. To korzystne rozwiązanie zwłaszcza dla pacjentów z niedostateczną ilością srebra we własnym organizmie. Koloidalne srebro nie wywołuje żadnych przykrych reakcji oraz podrażnień, więc regularne zażywanie jest jak najbardziej wskazane. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl